DUŻE MASZYNY

mały problem

Witamy Państwa na stronie MDM Maszyny S.C. Zapewniamy najwyższej jakości maszyny i urządzenia do prac budowlanych i drogowych.
W naszej ofercie znajdziecie sprzęty następujących marek: VALENTINI (stabilizatory gruntu), Massenza (skrapiarki), MARA (równiarki doczepne), JAB (młoty hydrauliczne, szczęki wyburzeniowe), Simex (frezarki doczepne) oraz GF Gordini (łyżki z mieszalnikiem). Zapraszamy do współpracy.

 

Valentini

stabilizatory gruntu z dodatkową funkcją kruszenia kamieni. Do stosowania na różnych głębokościach (stabilizacja od 5 cm do 70 cm) i szerokościach (od 100 cm do 2500 cm). Urządzenia idealnie sprawdzają się przy stabilizacji podbudów z zawartością np. kamieni, gruzu itp. a także do recyclingu starej nawierzchni bitumicznej.

Massenza

skrapiarki do skrapiania emulsją i bitumem. Belka spryskująca rozkładana mechanicznie bądź hydraulicznie. Możliwością wyposażenia w komputer sterujący dozowaniem, drukowanie raportów. Firma Massenza dodatkowo jest producentem wytwórni emulsji
o różnych wydajnościach.

JAB

młoty hydrauliczne, szczęki wyburzeniowe, nożyce krusząco-tnące, zagęszczarki na wysięgnik koparkowy. Wysokiej klasy materiały i lata doświadczeń w produkcji osprzętu do wyburzeń to znak firmowy produktów JAB.

 

Mara

równiarki ciągnione oraz pchane. Sprzęt doskonale sprawdzający się przy niwelacji terenu zarówno przy budowie placów jak i dróg.

GF Gordini

zamiatarki, pługi śnieżne, łyżki z mieszalnikiem do betonu, wiertnice i wiele innych najwyższej jakości osprzętów do maszyn budowlanych. GF Gordini to uznany producentem najwyższej jakości osprzętu.

Simex

frezarki doczepne, łyżki kruszące , zagęszczarki na ramię koparkowe, oraz wiele innych osprzętów do maszyn budowlanych. Produkty Simex to synonim najwyższej jakości oraz żywotności.

 

Novak

przyczepy samozaładowcze. Idealnie sprawdzają się przy zbieraniu nadmiaru materiału i przewożeniu go na dalsze odległości.

Made SA

detektory pola elektrycznego produkcji francuskiej zgodne z wymaganiami oraz zaleceniami UE. W prosty sposób ostrzegają przed zerwaniem linii energetycznych podczas prac budowlanych, oraz o przekroczeniu niebezpiecznej odległości do linii przesyłowej.

WSPÓŁPRACA