Równiarki

 

Równiarki ciągnione

Równiarki ciągnione MARA doskonale sprawdzają się podczas przygotowywania powierzchni pod budowę dróg, parkingów, obiektów sportowych itp. Przy pomocy oferowanych maszyn przygotowanie każdego terenu do prac związanych z układaniem kostki brukowej, wylewaniem posadzek, czy układaniem sztucznej nawierzchni ogranicza się do niezbędnego minimum. Bardzo wysoka dokładność (4 mm na 100  metrów) pozwala zminimalizować koszty związane z nieodpowiednim przygotowaniem podłoża do dalszych prac.

Oferowane równiarki dzięki opatentowanej technologii mają najniższe zapotrzebowanie na moc ze wszystkich równiarek dostępnych na rynku. Jako nośnik można wykorzystać maszyny o mocy od 15KM. Przy tak niskim zapotrzebowaniu na moc produkty firmy Mara umożliwiają przemieszczanie do 30% więcej materiału z prędkością większą o 20% niż produkty konkurencji.

W naszej ofercie znajdą Państwo ponad dwadzieścia modeli równiarek ciągnionych o szerokości roboczej od 1,6m do 7 metrów, jedno i dwuspadkowe. O stałych szerokościach roboczych, jak i rozszerzanych hydraulicznie. Największe modele posiadają system hydraulicznego składania umożliwiający transport na drogach publicznych.

Mając na uwadze potrzeby klienta znajdujemy zawsze najbardziej optymalne rozwiązanie.

Galeria
Równiarka ciągniona (Leveller) MARA Równiarka ciągniona (Leveller) MARA Równiarka ciągniona (Leveller) MARA Równiarka ciągniona (Leveller) MARA Równiarka ciągniona (Leveller) MARA Równiarka ciągniona (Leveller) MARA
Wideo