Osprzęt

 

Łyżki kruszące

Łyżki kruszące posiadają opatentowaną technologię Simex-a, materiał kruszony jest za pomocą obracającego się rotora, który dociska kruszony materiał do wewnętrznych grzebieni. Rotor obraca się zarówno w prawo jak i w lewo, zaletą zastosowania tego typu rozwiązania jest zmniejszenie wibracji przenoszonych na maszynę, a także możliwość kruszenia mokrego materiału. 

Doskonale nadają się do rozdrabniania gruzu na budowie. Łatwość załadunku i możliwość opróżnienia w dowolnym miejscu usprawniają prowadzone prace, czyniąc jednocześnie łyżkę kruszącą narzędziem niezbędnym na każdym, nawet małym placu budowy. Dodatkowo istnieje możliwość regulowania grubości materiału po rozkruszeniu. Jest to sprzęt włoskiej firmy SIMEX. Produkt objęty jest roczną gwarancją.
  • Łyżki kruszące Simex zostały zaprojektowane specjalnie do montażu na ramieniu kaparkowym.
  • Kompaktowa budowa umożliwia manewrowaniu nawet na bardzo ograniczonej przestrzeni.
  • Materiał przeznaczony do kruszenia: cegła, beton, szkło, żelbeton, naturalne kruszywa, płytki ceramiczne, kawałki masy bitumicznej.
  • Żadnych problemów nie stwarza obecność ziemi, kawałków drewna, również wilgotnych, zdeformowanych materiałów jak i zbrojonego drutu.
  • Dwa wysokiej wydajności silniki hydrauliczne, oraz opatentowany system kruszenia w znaczący sposób podnoszą wydajność osprzętu.

Galeria
Łyżka krusząca Simex Łyżka krusząca Simex Łyżka krusząca Simex Łyżka krusząca Simex
Wideo