Osprzęt

 

Łyżki do betonu

   Łyżka do betonu jest bardzo przydatnym i wygodnym rozwiązaniem podczas wielu prac budowlanych. Szczególnie dobrze sprawdza sie przy utwardzaniu nawierzchni, renowacji i budowie chodników, kanałów burzowych, ściekowych, krawężników itp. Zalety tego osprzętu docenią Państwo szczególnie na placach budowy gdzie ograniczony jest dostęp do energii elektrycznej. Oprócz mieszania zaprawy umożliwia ona także łatwy transport już gotowej mieszanki do miejsca, w którym ma być ona zastosowana. Hydraulicznie otwierany wylot spustowy w połączeniu z wygodną rurą spustową umożliwia precyzyjną aplikację w wyznaczone miejsce. Zastosowanie łyżek do Betonu GF Gordini pozwala w wydatny sposób skrócić czas potrzebny na wykonanie danej pracy oraz zwiększyć wydajność Państwa firmy.

Wposażenie:


Oferujemy Państwu łyżki do betonu o szerokościach od 1200 mm do 2000 mm oraz pojemność od 220 do 800 litrów. Osprzęt można montować w miejsce tradycyjnej łyżki na ładowarkach oraz koparko-ładowarkach.

Galeria
Łyżka do mieszania betonu Łyżka do mieszania betonu Łyżka do mieszania betonu Łyżka do mieszania betonu Łyżka do mieszania betonu Łyżka do mieszania betonu Łyżka do mieszania betonu
Wideo