Osprzęt do maszyn budowlanych i leśnych

 
Frezarki doczepne

Polecamy nasz osprzęt do maszyn budowlanych. Skompletowanie zestawu urządzeń niezbędnych na każdej budowie, wcale nie musi się wiązać z zakupami całej floty pojazdów. Nasze komponenty współpracują z koparką, dzięki czemu – w zależności od zadania – wymienia się tylko łyżkę.

Posiadamy łyżki kruszące, koszące oraz do betonu. W zależności od rodzaju, mogą one służyć do rozdrabniania gruzu na budowie, koszenia trawy w rowach melioracyjnych lub utwardzaniu powierzchni.

Znajdą u nas Państwo również wiertnice do przygotowywania w ziemi okrągłych otworów, zamiatarki do sprzątania ulic, a także frezarki doczepne, których największą zaletą jest mobilność. Oferujemy również szybkozłącza do koparko-ładowarek.

Zapraszamy do przeglądania oferty z osprzętem do maszyn budowlanych. Prosimy również o kontakt w razie pytań, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące wiertnic, zamiatarek i innych akcesoriów.

Frezarki doczepne Simex doskonale sprawdzają się w sytuacjach, gdzie potrzebujemy sfrezować stosunkowo niewielką powierzchnię. Ich największą zaletą jest mobilność. W odróżnieniu od frezarek samojezdnych nie potrzebujemy wykorzystywać pojazdów niskopodwoziowych, aby przewieźć ją na miejsce pracy. Po zamontowaniu na ramieniu koparko-ładowarki, bądź koparki można stosunkowo szybko przemieszczać się w miejsca, gdzie należy sfrezować daną powierzchnię. Oferowane przez nas frezarki doczepene szczególnie dobrze sprawdzają się podczas remontów cząstkowych, gdy należy szybko naprawić ubytki w nawierzchni powstałe np. po zimie. Stosunkowo niewielki koszt zakupu, oraz kompatybilność z koparkami i koparko-ładowarkami to dodatkowy atut tego osprzętu. W ofercie  posiadamy  frezarki o szerokości roboczej od 45 do 60 cm. Poniżej umieszczone są dane techniczne najbardziej popularnej frezarki przeznaczonej do współpracy z koparko-ładowarką

FREZARKI DO ASFALTU SIMEX 

Dane techniczne:

PLB 200 

PLB 350

PLB 450 

PLB 600

szerokość frezowania

 200 mm

 300 mm

450 mm

600 mm

głębokość frezowania

 0-70 mm

 0-100 mm

0-150 mm

 0-150 mm

kąt przechyłu

120° 

120°  

130°

130°

waga robocza

185 kg

390 kg

710 kg 

985 kg

przepływ oleju

30-50 l/min 

45-75 l/min

75 - 140 l/min

100-200 l/min

Galeria
Frezarka doczepna Frezarka doczepna Frezarka doczepna Frezarka doczepna Trenczery Simex Frezarka doczepna Frezarka doczepna Frezarka doczepna Frezarka doczepna Frezarka doczepna Frezarka doczepna Frezarka doczepna Frezarka doczepna Frezarka doczepna Frezarka doczepna Frezarka doczepna
Wideo