Inne

 

Skrapiarki

Skrapiarki emulsji i bitumu marki Massenza są najbardziej zaawansowanymi technologicznie produktami dostępnymi na rynku. To co wyróżnia je na tle konkurencji to innowacyjne rozwiązania pozwalające na zwiększenie wydajności i obniżenie kosztów, przy najwyższej dbałości o ochronę środowiska naturalnego.

      W oferowanych Państwu skrapiarkach tradycyjny system ogrzewania za pomocą bezpośredniego płomienia i rur typu U został zastąpiony przez ogrzewanie olejowe z palnikiem o wydajności 80 000 kcal/h. Niezależny system ogrzewania łączy palnik z wewnątrzzbiornikowym systemem rozprowadzenia ciepła. Ten innowacyjny system ogrzewania eliminuje zjawisko szoku termicznego ogrzewanego materiału przeznaczonego do skrapiania. Uzyskujemy dzięki temu emulsję o zdecydowanie lepszych parametrach chemicznych.

      System ogrzewania za pomocą oleju grzewczego pozwala na ciągłe ogrzewanie pompy bitumu i belki spryskującej. Ogrzewana belka eliminuje problem zimnych twardych „grudek” zapychających dysze spryskujące. Pozwala na 100% wykorzystanie materiału przeznaczonego do spryskania. Eleminuje to problemy związane z myciem belki w tradycyjnych skrapiarkach (mycie za pomocą oleju napędowego). Dodatkowo skrapiarki firmy Masszenza wyposażone są w innowacyjny komputer kabinowy, który stale monitoruje i automatycznie dostosowuje ciśnienie spryskiwania do prędkości samochodu. W ten sposób założona w dokumentacji ilość bitumu zostaje dokładnie rozprowadzona na spryskiwanej powierzchni.

      W odróżnieniu od maszyn innych marek skrapiarki Massenza mają silnik napędzający pompę bitumu, samą pompę bitumu oraz palnik ogrzewający olej grzewczy zainstalowane na przedzie skrapiarki, tuż za kabiną ciężarówki. W ten sposób komponenty są o wiele lepiej chronione przed kroplami emulsji, oraz zanieczyszczeniami powstającymi podczas skrapiania.

 

Galeria
Skrapiarka Emulsji Skrapiarka Emulsji Skrapiarka Emulsji Skrapiarka Emulsji Skrapiarka Emulsji Skrapiarka Emulsji Skrapiarka Emulsji Skrapiarka Emulsji Skrapiarka Emulsji Skrapiarka Emulsji Skrapiarka Emulsji Skrapiarka Emulsji